SPIS TREŚCI

6-7.04 Elbląg, Sklep Wędkarski SHARK

W dniach 6-7.04 w sklepie wędkarskim SHARK przy ul. Grunwaldzkiej odbyła się prezentacja oferty sprzętu firmy DRAGON na sezon 2018. Celem pokazu było przedstawienie wędkarzom bieżącej oferty sprzętu z logiem Dragon. Bardzo duże zainteresowanie wzbudziła nowa seria wędzisk spinningowych i castingowych Team Dragon Z-series, jak również nowe delikatne wklejanki Invader. Opisując nowości trzeba wspomnieć o nowych modelach w wędkach NanoCore oraz Street Fishing. Zaprezentowano również nowe Black Rocki II oraz jednoskładowe X-treme HD.
Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się nowości w kołowrotkach takie jak Guidy FD, Millenium, Street Fishing, Flash Pro oraz tańsze modele: Hitman, Magnum, Destiny i Quattro.
Wędkarze obejrzeli nową serię toreb, kamizelek technicznych, pasów biodrowych i plecaków Team Dragon X-system z kompatybilnymi przybornikami. Na tegorocznych Dniach z Dragonem wielu wędkarzy skorzystało z promocyjnych warunków zakupu i rabatów kompletując sprzęt na sezon. Na zakończenie wśród klientów, którzy kupili towar za kwotę min. 100zł rozlosowano cenne nagrody. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim klientom sklepu, którzy zjawili się na prezentacji oraz fachowej Załodze sklepu SHARK za pomoc w przygotowaniu lokalu i wkład włożony w organizację tegorocznej edycji Dni z Dragonem.
Korzystając z okazji serdecznie zapraszam wszystkich wędkarzy do sklepu SHARK przy ul. Grunwaldzkiej – jest tu świetny wybór artykułów wędkarskich, w tym bardzo szeroka oferta sprzętu Dragon od haczyka po wędkę. Oprócz sprzętu znajdziecie tam fajnych gości co przy pysznej kawie opowiedzą Wam o pstrągach i szczupakach!!!

Łukasz Poziemski

TOP