Tym sprzętem łowię w startach reprezentacji

Ci, którzy śledzą nasze przygody wędkarskie wiedzą, że jak najczęściej staramy się brać udział w zawodach wędkarskich. Obecnie jesteśmy po serii kwalifikacji do reprezentacji na mistrzostwa świata w połowie ryb drapieżnych z łodzi, które odbędą się niebawem w Anglii, a także startujemy w przyszłorocznej edycji „World Angling Games” w Afryce Południowej.

Fishmaker II Stealth – ten, jako tańszy model nieśmiertelnego Fishmakera udowodnił, że wysokiej klasy kołowrotek nie musi rujnować kieszeni oszczędnego wędkarza.Kołowrotki Team Dragon Z i X znakomicie się przyjęły wśród spinningistów. Warto pamiętać, że kołowrotki objęte są 5-letnią gwarancją.Kołowrotki Team Dragon Z i X znakomicie się przyjęły wśród spinningistów. Warto pamiętać, że kołowrotki objęte są 5-letnią gwarancją.

Wraz z moim partnerem wędkarskim Jackiem Gornym, odnieśliśmy zwycięstwo w kwalifikacjach, zapewniając sobie miejsce w reprezentacji z pierwszej pozycji! W osiągnięciu tak doskonałego rezultatu pomógł nam niezawodny sprzęt firmy Dragon. Sprzęt ryb nie łowi, jednak bez cienia wątpliwości dodam, że bez właściwego doboru sprzętu i dopasowaniu zestawu osiągnięcie wysokiego wyniku w zawodach jest w praktyce niemożliwe.
Tym razem, do starszych modeli, które niejednokrotnie już udowodniły swoją wysoką klasę, dołączyły nowe wędziska z dwóch serii: ProGUIDE X, CXT. (W kolejnym artykule opiszę właściwości i wrażenia nabyte podczas użytkowania konkretnych modeli.) Otrzymane wędziska w ramach współpracy wyposażyliśmy w kołowrotki Team Dragon Z, Team Dragon X oraz Fishmaker II Stealth – ten, jako tańszy model nieśmiertelnego Fishmakera udowodnił, że wysokiej klasy kołowrotek nie musi rujnować kieszeni oszczędnego wędkarza. Sprzęt sprawdził się rewelacyjnie, szczególnie nowe wędziska zrobiły na nas naprawdę ogromne wrażenie! Rybom najwyraźniej nasz wybór też przypadł do gustu, ponieważ regularnie meldowały się na pokładzie piękne okonie i szczupaki.
Wkrótce jedziemy na mistrzostwa, a już dziś mamy swoje sprzętowe pewniaki! Niezawodny, umiejętnie dobrany sprzęt to gwarancja sukcesu.

Tomi Kurman
Guided Fishing 00353 (0)857318541

TOP