Ważna kieszeń w pokrowcach Team Dragon

Jedną z niezaprzeczalnych zalet tego dwukomorowego pokrowca jest boczna kieszeń na podbierak i podpórki. A dokładnie mówiąc, wyposażenie kieszeni w dodatkowy suwak, przez który łatwiej dostaniemy się do jej środka. Dzięki temu, w prosty sposób wyjmiemy akcesoria znacznie krótsze od głębokości kieszeni, jakie często trudno jest wydostać z pokrowców pozbawionych tego funkcjonalnego rozwiązania.

W rodzinie Team Dragon w tegorocznej ofercie dostępne są 3 rodzaje pokrowców:

Trójkomorowe pokrowce na wędki to największe pokrowce w ofercie. Pomieszczą kilka kompletnych zestawów wędzisk wraz z kołowrotkami.


 

Dwukomorowe pokrowce na wędki to funkcjonalne pokrowce wyposażone w dwie duże komory, mieszczące kompletne zestawy wędzisk.


Walizka na wędki i akcesoria, z pudełkami na przynęty to ciekawa konstrukcja tej walizki wprowadza nowy standard pakowania wyposażenia wędkarskiego w samochodzie (przyczepie) czy luku bagażowym na czas podróży. W komorze na wędki zmieści do sześciu spinningów o dwuczęściowym składzie i długości 2,13 m, chociaż za optymalną uznaliśmy liczbę czterech kijów i tyle właśnie można w tej przegrodzie zamocować stabilnie rzepami.

Paweł Daniec
TEAM MEGA BAITS

TOP