Bardzo użyteczna walizka

Bardzo dynamiczny rozwój dyscypliny feederowej sprawia, że dzisiaj gruntowiec zabiera nad wodę tyle sprzętu, co do niedawna jedynie tyczkarze.

Walizkę, dzięki kompaktowej budowie, z łatwością zapakujemy nawet do niedużych samochodów typu hatchback.Rozbudowane stanowisko wędkarskie feederowca oraz dodatkowy osprzęt trzeba w czymś transportować. Firmy wędkarskie prześcigają się w ofercie toreb na różnego rodzaju wędkarski dobytek. Są jednak akcesoria, które z powodu swoich wymiarów i kształtów trudno do oferowanych pojemników i toreb zapakować.
W ofercie Dragona pojawiła się walizka, która z powodzeniem pomieści akcesoria do budowy stanowiska wędkarskiego. Walizka długa na 110 cm, szeroka na 25 cm oraz wysoka na 20 cm pozwala zabrać wszystko, co do tej pory mi się nie mieściło lub musiałem transportować luzem – co było niezmiernie uciążliwe. Pakuję do niej nogi, ramiona feederowych podpórek, trójnogi i kijki do odmierzania odległości - wszystkie ładuję do głównej komory. Miękkie elementy jak np. neoprenowe podpórki, tulipany czy grzebienie lokuję w kolejnych przegrodach. Tutaj projektant torby zapewnił ich aż cztery - wszystkie ulokowane są w pokrywie walizki. Duża przegroda zapinana na zamek ma w środku rzepy, którymi dodatkowo możną spiąć dłuższe elementy. Na jej zewnętrznej części mamy dodatkowo trzy mniejsze kieszenie, z przeznaczeniem na drobniejsze elementy jak szybkozłączki, przejściówki, tulejki itp.

Ta walizka pozwala zabrać wszystko, co do tej pory mi się nie mieściło lub musiałem transportować luzem – co było niezmiernie uciążliwe.  Dzisiaj gruntowiec zabiera nad wodę tyle sprzętu, co do niedawna jedynie tyczkarze. Rozbudowane stanowisko wędkarskie feederowca oraz dodatkowy osprzęt trzeba w czymś transportować.  Miękkie elementy jak np. neoprenowe podpórki, tulipany czy grzebienie lokuję w kolejnych przegrodach. Tutaj projektant torby zapewnił ich aż cztery - wszystkie ulokowane są w pokrywie walizki.

To, co wyróżnia walizkę/torbę od Dragona od innych podobnych,  to bardzo mocny materiał, pewne i bardzo solidne zamki. Konstrukcja została usztywniona, a materiał podbity gąbką - taka budowa zapewnia pewne bezpieczeństwo elementom, które w niej transportuję. Walizkę, dzięki kompaktowej budowie, z łatwością zapakujemy nawet do niedużych samochodów typu hatchback - pomocna w tym będzie pewna w uchwycie i wytrzymała rączka.

Mam, użytkuję i polecam Wam tę walizkę!

Szymon Ciach
TEAM MegaBAITS Pro

TOP