Pokrowiec na akcesoria z wymiennymi torebkami

Niedawno wpadła mi w ręce mała interesująca "torebka". Po kilku wyprawach zrozumiałem, że tego typu sprzęt to świetna alternatywa dla pudełek.

W moim pokrowcu w jednej z torebek znajduje się również kilka woblerów z kotwiczkami i jak do tej pory kotwiczki nie przebiły torebki.Dodatkowe 3 kieszenie wykonano z bardzo mocnego i przeźroczystego materiału. Wymienne torebki stwarzają możliwość tworzenia pakietów akcesoriów na poszczególne łowiska. Ścianki pokrowca wyłożono miękką gąbką, zastosowano trwałe zamki a całość solidnie uszyto. Wymiary (dł./szer./wys.): 25 x 20 x 6 cm. Waga: 311 g Nr kat. 95-18-008.Model pokrowca posiada wymiary 25 x 20 x 6 cm. Wygląda bardzo fajnie i to, co najważniejsze, jest bardzo praktyczny. Mieści sporo drobiazgów. Wyposażony jest w przezroczyste torebki w dwóch rozmiarach, większe idealnie sprawdzają się w przetrzymywaniu szpulek z plecionka, żyłką itp. Muszę powiedzieć, że w moim pokrowcu w jednej z torebek znajduje się również kilka woblerów z kotwiczkami i jak do tej pory kotwiczki nie przebiły torebki. Mniejsze "saszetki" są idealnym miejscem na różne drobiazgi wędkarskie.

Torebki wymienne z rzepem Torebki strunowe przeznaczone do użycia w seriach Team Dragon, Hells Anglers, Street Fishing i Team Dragon X-system. Mocowanie rzepem ułatwia wymianę w przypadku uszkodzenia, zużycia lub potrzeby posiadania kilku zestawów. W ofercie 3 wielkości zestawów, w każdym zestawie 5 torebek wykonanych z bardzo mocnej, przezroczystej folii. Wymiary (wys./szer.): 15 x 18 cm (90-18-1518), 16 x 10 cm (90-18-1610), 18 x 21 cm (90-18-1821).Torebki wymienne z rzepem Torebki strunowe przeznaczone do użycia w seriach Team Dragon, Hells Anglers, Street Fishing i Team Dragon X-system. Mocowanie rzepem ułatwia wymianę w przypadku uszkodzenia, zużycia lub potrzeby posiadania kilku zestawów. W ofercie 3 wielkości zestawów, w każdym zestawie 5 torebek wykonanych z bardzo mocnej, przezroczystej folii. Wymiary (wys./szer.): 15 x 18 cm (90-18-1518), 16 x 10 cm (90-18-1610), 18 x 21 cm (90-18-1821).Dodatkowe 3 kieszenie wykonano z bardzo mocnego i przeźroczystego materiału. Wymienne torebki stwarzają możliwość tworzenia pakietów akcesoriów na poszczególne łowiska. Ścianki pokrowca wyłożono miękką gąbką, zastosowano trwałe zamki a całość solidnie uszyto. Wymiary (dł./szer./wys.): 25 x 20 x 6 cm. Waga: 311 g Nr kat. 95-18-008.Dzięki tej sprytnej torebce dostęp do wszystkiego jest bardzo przejrzysty i łatwy. Saszetki posiadają zamknięcie strunowe, więc mamy 100% zabezpieczenie przed wodą. Bardzo to sobie chwalę w Irlandii, gdzie deszcze jest niemal codziennością. Dodatkowym atutem tego pokrowca jest to, że te saszetki są mocowane rzepem. Można je wyjąć i zastąpić innymi, w zależności na jaką rybę sprzęt potrzebujemy. Oddzielne saszetki są do zakupienia. Zrobione są z dość grubej i mocnej folii, więc świetnie nadają się do przenoszenia przynęt gumowych i i nawet zalewania ich atraktorem. Wszystko można szczelnie zamknąć i bez obawy przechowywać tak długo jak chcemy.

 

Jacek Gorny
www.fishingireland.pl

TOP