Urlopowe miksowanie Tactixa z Elite

Dotychczas nie miałem zbyt wiele okazji do wędkowania na rodzinnym urlopie, ponieważ syn bardzo absorbował naszą (rodziców) uwagę. W tym roku jest inaczej, aby nie rzec – lepiej. ????

Syn coraz większy, to i garnie się do wędkowania. Bardzo mi to odpowiada, bo razem możemy spędzać czas łącząc opiekę ojcowską z moim ukochanym hobby. ???? Pierwsze dni urlopu nad mazurskim jeziorem upływa nam na łowieniu linów, płoci i niewielkich leszczy. Duża ilość brań daje możliwość sprawdzenia różnych wariantów kolorystycznych i zapachowych zanęt z serii Tactix i Elite. Takie próby i testy pozwalają odnaleźć najlepiej wabiącą mieszankę z dostępnych mi zanęt. Warto sprawdzić wiele wariantów, aby znaleźć najlepiej podpasujący rybom.

Zanęta Dragon ELITE Seria zanęty ELITE oferuje 18 mieszanek na rzeki i jeziora. Mieszanki te od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wędkarzy gruntowych. W porze letniej można użyć: Uniwersalną, Leszcz Arachid, Leszcz Special, Karp Owocowy, Lin – Karaś, Lin Marcepan, Jezioro, Rzeka, karp Wanilia, Karp Jagoda.  Uzupełnieniem serii zanęty ELITE są atraktory serii ELITE. Z łatwością i bez obaw o zmniejszenie skuteczności działania zanęty można użyć atraktora celem wzmocnienia smaku lub zapachu, zmiany, lub wzbogacenia kontrastowym smakiem lub zapachem. Zanęty i atraktory serii ELITE działają kompatybilnie.

Paweł Daniec z synem ????
TEAM MegaBAITS

TOP