Walizka na wędki i akcesoria

My, wędkarze, lubimy kolekcjonować nasz sprzęt wędkarski. Czasy, w których jedna wędka pełniła rolę spławikówki, gruntówki i spinningu dawno odeszły do lamusa. Z roku na rok mamy coraz więcej wędek, kołowrotków, przynęt, pudełek na przynęty, etc.

Szalenie praktyczna i niewiarygodnie pojemna! Spokojnie pomieści kilka wędek, kurtkę, kamizelkę, podbierak, kołowrotki, itd.Ile to razy słyszałem od żony: „Znowu wszędzie te twoje wędki!” („wędki” są dla mojej żony synonimem mojego całego sprzętu wędkarskiego) 😉

Na ryby jeżdżę przeważnie samochodem. Pakowanie wszystkich gratów zawsze zajmuje sporo czasu. Szukałem czegoś w czym będę mógł je przechować i jednym ruchem włożyć do bagażnika mojego samochodu. Na szczęście Dragon wychodzi naprzeciw potrzebom takich wędkarzy jak ja.

Używając walizki, w łatwy sposób utrzymuję porządek i odzyskuję przestrzeń w bagażniku.W swojej ofercie firma ma sporo toreb i pokrowców. Mnie spodobał się produkt sygnowany numerem 96-04-110 w katalogu na 2019 rok. To walizka na wędki i akcesoria wędkarskie. Szalenie praktyczna i niewiarygodnie pojemna! Spokojnie pomieści kilka wędek, kurtkę, kamizelkę, podbierak, kołowrotki, itd. Z łatwością mieści spore pudło na przynęty czy inne akcesoria. Główna komora ma specjalne przegrody na rzepy, które jednym ruchem ręki możemy złożyć i z powrotem postawić, komponując w ten sposób dowolnie jej przestrzeń. Wieko walizki posiada dodatkową, dużą przestrzeń zapinaną na zamek. Kieszenie w środku są wykonane z przewiewnej siatki, dzięki czemu po otwarciu walizki szybko pozbędziemy się ewentualnej wilgoci ze środka. Walizka świetnie komponuje się w przestrzeni bagażnika samochodowego, a na półce nad bagażnikiem wręcz idealnie! Jej dokładne wymiary to 113 cm długości, 16 cm szerokości i 24 cm wysokości. Dodatkowym atutem jest jej wygląd, wizualnie prezentuje się po prostu świetnie! A dzięki solidnej budowie i usztywnieniu wszystkich ścianek, nasz cenny sprzęt wędkarski będzie całkowicie bezpieczny!

Walizka jest szalenie praktyczna i niewiarygodnie pojemna! Mieszczę tutaj nawet obszerną kamizelkę.Na półkę nad bagażnikiem wpasowała się wręcz idealnie!

Szczerze polecam ten produkt Dragona. Myślę, że każdy wędkarz (i jego żona ;)) doceni tę walizkę i tzw. "wędki" będą miały nareszcie odpowiednie miejsce ;)

Matii Krzyku
TEAM DRAGON

TOP