Migawki z bałtyckiego zgrupowania Kadry

Dorszowanie cieszy się rosnącym zainteresowaniem, wnosząc zupełnie inne techniki i klimaty wędkowania w życie wędkarzy słodkowodnych. Rozpoczyna się dobry czas na wyprawy bałtyckie.

Rejs wędkarski na pokładzie dużej jednostki (zazwyczaj są to kutry rybackie mniej lub bardziej adaptowane do nowych zadań – obsługi wędkarzy) dla znacznej ilości wędkarzy jest mocnym i pozytywnym przeżyciem. Wielu niespodziewanie dokonuje „zdrady” łowisk śródlądowych na słonowodne i wydają się być z tego powodu szczęśliwi. Wprawdzie niektórzy źle się czują z powodu falowania, ale i do tego można przywyknąć lub poradzić sobie za pomocą magicznej tabletki nabytej w aptece.

Dragon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wędkarzy, corocznie przygotowując interesującą ofertę wędzisk, kołowrotków, niezawodnych agrafek, linek i pilkerów służących łowieniu dorszy – różnymi technikami. Warto nadmienić, że rok 2015 również przyniesie nowości i już teraz warto wypatrywać fajnych akcesoriów również w tym segmencie wędkarskiego sprzętu.
Chcąc wyposażyć się na poziomie profesjonalnym, a zarazem zmieścić się w cenach ogólnodostępnych, warto zwrócić uwagę na serię bardzo udanych białych wędzisk Boat Master. Dragon jest sponsorem Kadry N arodowej i wyposaża kadrowiczów w potrzebne akcesoria, te zaś dobrze im służą nawet w ekstremalnych warunkach połowów.

Wypłynięcie z kadrą było dla mnie przyjemnością, mimo nawału roboty z aparatem fotograficznym w dłoniach. Panowie z kadry to bardzo sympatyczni i przystępni ludzie. Internauci, jeśli macie możliwość spotkać się z nimi - to śmiało – zawsze przy takiej okazji możecie ich pytać i prosić o techniczne rady nt. łowienia, są w tym naprawdę dobrzy.

Waldemar Ptak


Waldemar Ptak
; ceniony fotograf i wędkarz, a zarazem publicysta i autor artykułów instruktażowych publikowanych w prasie i w Internecie, w ilości blisko 500. Specjalizuje się w fotografii wędkarskiej, a ponadto jest specjalistą i testerem wędkarskim, redaktorem prowadzącym. Łowi praktycznie wszystkimi metodami i na dziesiątkach łowisk na terenie Polski – od Sanu aż po Bałtyk.

TOP