Thrill - wędzisko z potencjałem

SPIS TREŚCI

Thrill 295 cm, c.w. 10 - 35 g to nic innego, jak specjalnie zaprojektowany blank Guide Select. To wędzisko skrywa w sobie olbrzymi potencjał. Wystarczy po niego sięgnąć, aby cieszyć się nowymi możliwościami na różnych łowiskach.

Na wstępie postanowiłem podkreślić, że w uchwycie wędziska zainstalowano system wzmacniający sygnał brania tzw. Resonance System. Dzięki tej instalacji w tego typu blanku (odpowiedni typ grafitu) wędkarz odczuwa wzmocniony sygnał brania. Łowiąc z dużej odległości np. bolenie z użyciem plecionki odczuwa się potężne uderzenie w chwili brania, są to wrażenia nie do przecenienia; często właśnie ten moment najdłużej się wspomina. Efekt wzmocnionego brania trudno osiągalny w innych wędziskach oferowanych na rynku.

Guide Select Hitman  (25-44-275)

Przy okazji tworzenia dużej rodziny wędzisk Guide Select postanowiono stworzyć blank pod odległego i zarazem mocnego bolenia, wędzisko zdolne odpowiednio zaprezentować nielekkie woblery Salmo Thrill w mocniejszym nurcie. Gdy testowano prototyp Thrilla okazało się, że to wręcz idealne wędzisko na morskie trocie łowione z brzegu oraz na srebrniaki płynące w górę pomorskich, bardzo trudnych dla wędkarza rzek. Postanowiono pozostawić te walory blanku, czyli dalekosiężność potrzebną raperom i trociarzom bałtyckim, a także mocarność i odporność w walce z zaczepami i nabrzeżnymi chaszczami. Po wprowadzonych modyfikacjach w blankach Guide Select walory Thrilla nie zmieniły się na gorsze, wciąż stanowi doskonałą propozycję dla wędkarzy żądnych spotkań z trociami i boleniami.


Waldemar Ptak
; ceniony fotograf i wędkarz, a zarazem publicysta i autor artykułów instruktażowych publikowanych w prasie i w Internecie, w ilości blisko 500. Specjalizuje się w fotografii wędkarskiej, a ponadto jest specjalistą i testerem wędkarskim, redaktorem prowadzącym. Łowi praktycznie wszystkimi metodami i na dziesiątkach łowisk na terenie Polski – od Sanu aż po Bałtyk.

TOP