Ubrać się dobrze - COMBAA

W ofercie Dragona od lat znajduje się doskonała odzież sygnowana marką Geoff Anderson, której produkcją od 1999 r. zajmuje się niewielka firma w Kopenhadze. Są to rzeczy bardzo trwałe, wyjątkowo starannie zaprojektowane pod kątem użyteczności dla wędkarzy.

Do produkcji użyte są wysokiej jakości materiały, co w prostej zależności przekłada się na długi czas użytkowania. Tak, to prawda, te rzeczy nie są tanie. Gdy jednak spojrzy się na taki zakup przez pryzmat czasu użytkowania, to okazuje się, że np. koszula, za którą w chwili zakupu trzeba wyłożyć 250 zł noszona przez 3 lata realnie kosztuje nas rocznie 83 zł. Używam koszulę Morada i wiem z doświadczenia, że ta kalkulacja jest sensowna i prawdziwa – to bardzo trwała koszula. Podobnie jest z innymi rzeczami, choćby kurtką Raptor szalenie popularną wśród wędkarzy, obecnie w 4. już odsłonie. Używam ją kolejne lata i nadal wygląda znakomicie, zachowała parametry i zapewne „pociągnie” jeszcze ze dwa sezony.czapkaczapkaA zatem, koszt nabycia kurtki za 650-700 zł o wiele „przyjaźniej” dla portfela rozkłada się na 4 lata użytkowania. Do rzeczywistości wędkarskiej doskonale pasują porzekadła: „Kto kupuje tanio – kupuje dwa razy” i „Nie stać mnie na kupowanie tanich rzeczy”. Aktywny wędkarz tak naprawdę ma wysokie wymagania względem odzieży, przecież uprawiając nasze ukochane hobby przebywamy na wolnym powietrzu, będąc narażeni na wszystko, co potrafi zaserwować Natura: wszystkie odmiany deszczu, wiatru, śnieżycy, dopada i katuje nas upał i mróz. Kto umiejętnie zabezpieczy się przed utratą temperatury ciała wygra podwójny los: zdrowie i zachowa na tyle koncentracji, że potrafi złowić rybę w niekorzystnych warunkach otoczenia.

Wielkimi krokami nadciąga przedwiośnie, czas intensywnego wędkowania: klenie, jazie, pstrągi, leszcze, karpie, karasie, płocie. To ostatnie tygodnie, gdy można na spokojnie wyruszyć do sklepów na zakupy potrzebnego ekwipunku, w tym ubrania.

YumPolecam uwadze bardzo wytrzymałe na zniszczenie spodnie COMBAA (na testach wytrzymują 40 000 cykli testowych na przecieranie). Przydadzą się nie tylko wiosną, ale i w chłodniejsze dni letnie, ponieważ posiadają dobrą oddychalność i oczywiście wykonane są z dobrego materiału: bawełny. Krój i wykonanie ułatwiają życie wędkarzowi, dobrze się noszą w terenie i wytrzymują „zwykłe”, czyli standardowe pranie w pralce automatycznej. Kolor spodni doskonale wytrzymuje kilkuletnie
użytkowanie, zamki YKK, tkanina nie zawiera szkodliwych związków dla ciała ludzkiego. Cena sugerowana wynosi 530 zł. Opis i więcej zdjęć znajdziecie w naszym katalogu -> COMBAA

A tak przy okazji, polecam bardzo wysokiej jakości i udane czapki Geoff Anderson, w kolorach: zielony i czarny. Wykonane z elastycznego stretchu, dostępne w dwóch rozmiarach: standardowym i głębszym.

Waldemar Ptak

 

 

 


Waldemar Ptak
; ceniony fotograf i wędkarz, a zarazem publicysta i autor artykułów instruktażowych publikowanych w prasie i w Internecie, w ilości blisko 500. Specjalizuje się w fotografii wędkarskiej, a ponadto jest specjalistą i testerem wędkarskim, redaktorem prowadzącym. Łowi praktycznie wszystkimi metodami i na dziesiątkach łowisk na terenie Polski – od Sanu aż po Bałtyk.

TOP