Dobre rozwiązanie – Chestpack Team Dragon

SPIS TREŚCI

Plecak bardzo wygodnie przylega do pleców, natomiast przód – „kamizelka” – pomimo funkcjonalności nie utrudnia choćby położenia się celem zajęcia dobrego stanowiska.Nadchodząca jesień to czas wypraw i wędrówek za rybami. Sama idea poszukiwania stanowisk ryb wędrując brzegiem łowiska jest piękna i kusząca; o wiele gorzej w praktyce, gdy stajemy na brzegu trudnym do przebycia, urwistym i zakrzaczonym.

Dobrze przylegająca plecako-kamizelka umożliwia przedzieranie się przez zarośla nie krępując przy tym ruchów wędkarza.Nie utrudnia przemieszczania się w trudnej pozycji podczas zsuwania się ze stromego brzegu.  Wędkować można z marszu, jak czynią to spinningiści, muszkarze i spławikowcy (przepływanka) oraz można bardzo wolno maszerować, czyli brodzić. W takich warunkach wędkarz potrzebuje wygodne, a przede wszystkim bezpieczne dla przenoszonych przedmiotów „nosidło” – torbę, kamizelkę lub cokolwiek innego.
Dragon już od kilku sezonów oferuje właśnie takie „coś innego” – połączenie kamizelki z plecakiem. Tym czymś jest Chestpack, umiejętne połączenie kamizelki, plecaka, wytrzymałości, praktyczności, trwałości i wygody. A wszystko to w atrakcyjnej cenie.


Waldemar Ptak
; ceniony fotograf i wędkarz, a zarazem publicysta i autor artykułów instruktażowych publikowanych w prasie i w Internecie, w ilości blisko 500. Specjalizuje się w fotografii wędkarskiej, a ponadto jest specjalistą i testerem wędkarskim, redaktorem prowadzącym. Łowi praktycznie wszystkimi metodami i na dziesiątkach łowisk na terenie Polski – od Sanu aż po Bałtyk.

TOP