Kołowrotek Slam Feeder Ryobi

Zastosowanie odpowiedniego kołowrotka do wędki w znaczący sposób podnosi nie tylko komfort wędkowania, ale również skuteczność łowienia. Doskonałym przykładem może być kołowrotek SLAM FEEDER (Ryobi) – wspaniale współpracuje z wędką feederową. Kołowrotek ten jest dostępny od ręki; posiadamy go aktualnie w magazynie i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. To naprawdę świetna konstrukcja oferowana w dobrej cenie.

Konstrukcja z mocnym, masywnym korpusem z bardzo lekkiego kompozytu grafitowego o nazwie NCRT. Ażurowy rotor i smukła korbka dopasowują się do lekkiej wagi kołowrotka, a eleganckie czarne malowanie dopełnia obrazu całego projektu modelu Feeder. 318 gramów wagi przy tym rozmiarze i maksymalnej sile hamulca ponad 7 kg to wynik z absolutnego topu światowego. Dowiedz się więcej»

Polecam ten kołowrotek.
Waldemar Ptak


Waldemar Ptak
; ceniony fotograf i wędkarz, a zarazem publicysta i autor artykułów instruktażowych publikowanych w prasie i w Internecie, w ilości blisko 500. Specjalizuje się w fotografii wędkarskiej, a ponadto jest specjalistą i testerem wędkarskim, redaktorem prowadzącym. Łowi praktycznie wszystkimi metodami i na dziesiątkach łowisk na terenie Polski – od Sanu aż po Bałtyk.

TOP