Z MIXem na ryby

Wybierając się na spinningowanie zaledwie możemy się domyślać aktywności ryb oraz skutecznych kolorów przynęt. Czy wobec tego musimy taszczyć wielkie pudła z przynętami?

Z punktu widzenia sklepu wędkarskiego tak będzie najlepiej, czyli na łowisko zabrać jak najwięcej przynęt. :) Kto podjeżdża samochodem na stanowisko lub spinninguje z pokładu, to rzeczywiście nie ma ograniczeń sprzętowych. Kto zaś wędruje po trudnym brzegu w poszukiwaniu ryb wyposażenie musi dźwigać na barkach, a wtedy każdy nadmiar sprzętu zubaża nasze siły. Kto wie, czy w tej sytuacji MIX przynęt V-Lures nie jest strzałem w dziesiątkę?
Dragon przygotował tzw. miksy kolorystyczne przynęt w zakresie długości 3 cale (7,5 cm), 3,5 cala (8,5 cm) i 4 cale (10 cm). To idealne i powszechnie stosowane rozmiary do łowienia okonia, sandacza, bolenia, dużego pstrąga potokowego i tzw. uniwersalne rozmiary. MIKS dotyczy przynęt: Bandit Pro, Belly Fish Pro, Phantail Pro, Lunatic Pro, Invader Pro. Te pakiety już są w sprzedaży.

Zawartość opakowania MIKSu to gumy jednego typu i rozmiaru, ale w różnych kolorach. Ogromną siłą skuteczności tych pakietów są łowne kolory – oczywiście ta łowność jest względna, zależna od warunków na łowisku.
Pakiet MIX to świetne rozwiązanie dla wędkarza penetrującego nieznane sobie wody lub szukającego najlepszej gumy i koloru na dane łowisko. Z uwagi na atrakcyjną cenę MIXu można powiedzieć, że to bardzo ekonomiczny pakiet rozpoznawczy, niejako pakiet startowy na nieznanej wodzie. Warto się zainteresować MIXem.

Waldemar Ptak


Waldemar Ptak
; ceniony fotograf i wędkarz, a zarazem publicysta i autor artykułów instruktażowych publikowanych w prasie i w Internecie, w ilości blisko 500. Specjalizuje się w fotografii wędkarskiej, a ponadto jest specjalistą i testerem wędkarskim, redaktorem prowadzącym. Łowi praktycznie wszystkimi metodami i na dziesiątkach łowisk na terenie Polski – od Sanu aż po Bałtyk.

TOP