Dragon Black Rock II

Spinningi Dragon Black Rock II cieszą się bardzo dużym wzięciem i w związku z zainteresowaniem wędkarzy wciąż napływają do nas pytania dotyczące jakości wędzisk „nowej” serii i różnic pomiędzy Black Rock i Black Rock II, a mówiąc w największym skrócie - genezy wędzisk Dragon Black Rock II. Wędkarze niesłusznie podejrzewają zaistnienie nowej serii Black Rock II.

Jak jest w rzeczywistości? Otóż, oferta wędzisk Black Rock na Polskę została opracowana przez ludzi z Dragona i w ramach handlowych porozumień była sygnowana logo OKUMA i przez tę firmę produkowana. Obecnie, po wygaśnięciu umowy handlowej z Okumą, Dragon podtrzymał ofertę wędzisk Black Rock, których produkcja wciąż odbywa się w tym samym miejscu. Dla podkreślenia tych zmian Dragon zdecydował się opatrzyć nazwę Black Rock dopiskiem rzymskiej II oraz dodaniem swojego logo DRAGON. Jak widać, nie ma mowy o niekorzystnej zmianie jakości, a także nie ma żadnej pomyłki „w druku” czy „kopiowaniu” dobrego spinningu od konkurencji.

Waldemar Ptak
TEAM DRAGON


Waldemar Ptak
; ceniony fotograf i wędkarz, a zarazem publicysta i autor artykułów instruktażowych publikowanych w prasie i w Internecie, w ilości blisko 500. Specjalizuje się w fotografii wędkarskiej, a ponadto jest specjalistą i testerem wędkarskim, redaktorem prowadzącym. Łowi praktycznie wszystkimi metodami i na dziesiątkach łowisk na terenie Polski – od Sanu aż po Bałtyk.

TOP