Katalog DRAGON

Katalog 2017

Prawa autorskie

UWAGA! Bardzo prosimy o umieszczanie niniejszej klauzuli w mailach z nadsyłanymi zdjęciami i artykułami. Te, które nie zostaną nią opatrzone, nie zostaną opublikowane.

"Oświadczam, że jestem właścicielem wszelkich praw autorskich do załączonych zdjęć oraz tekstów, posiadam zgodę osób przedstawionych na zdjęciach na używanie ich wizerunków  i wyrażam zgodę na nieodpłatne publikowanie tych materiałów przez firmę "Design Fishing Sp.Z o.o" na stronach www lub katalogu ofertowym firmy. Niniejsze oświadczenie jest zezwoleniem w rozumieniu art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (DZ.U. z 1994r. nr 24, poz.83)"

Prostowanie fluorocarbonu

SPIS TREŚCI

Pojawienie się przyponów ochronnych wykonanych z fluorocarbonu nie umknęło mojej uwadze, jednak użytkownikiem tej nowości zostałem od niedawna – nieco przed rokiem. Przez ten czas nabyłem i używałem ok. 10 sztuk. Są to przypony firmy Dragon.

Pierwsze przypony ponoć były kruche i duży szczupak potrafił je przeciąć, tak wypowiadają się koledzy w Internecie, co ściśle wiązało się z jakością linki fluorocarbonowej na tamte czasy. Potem, zdaniem wędkarzy, jakość ich znacznie wzrosła i stały się niezawodne. Tyle wiem z opowiadań wędkarzy, a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że dzisiaj fluorocarbon jest standardowym, jednym z kilku dostępnych na rynku, przyponów ochronnych i także gości w mojej torbie spinningowej.

Przeciągając przypon blisko wylotu pary z czajnika należy zachować ostrożność, aby nie poparzyć sobie palców.


Zachęcamy Was do przysyłania tekstów o Waszym wędkowaniu na naszą stronę WWW!
Testujecie na co dzień nasz sprzęt, więc podzielcie się z innymi Waszymi spostrzeżeniami, opisujcie ciekawe przygody na rybach, róbcie zdjęcia - im więcej, tym lepiej!  Jeśli Wasz artykuł się nam spodoba - zostanie opublikowany na witrynie DRAGONA, a autor otrzyma miłe upominki od firmy (do rozdysponowania mamy gadżety typu czapeczki, koszulki itp)!

Akcja pozakonkursowa, ciągła, bezterminowa. Teksty i zdjęcia przysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule wpisując "Wasze historie - na stronę WWW".