DRAGON na Europejskich Targach Sprzętu Wędkarskiego EFTTEX 2013

Od 14 do 16 czerwca w Wiedniu odbywało się najważniejsze spotkanie handlowców naszej branży. Dobra lokalizacja przyciągnęła wielu hurtowników w Europy Wschodniej, choć wystawców w tej części kontynentu nie widziało się w hali targowej zbyt często.

Organizacyjnie imprezie nie można było niczego zarzucić, poza skandaliczną wręcz wysokością opłaty za wi-fi: 7 euro za 30 minut!!! Podobnie było przed rokiem w Paryżu i wystawcy protestowali w tej sprawie, ale nasza EFTTA jak widać nie zmieniła stanowiska. Żenujące, że jako członkowie tego stowarzyszenia płacimy coroczną składkę, wysokie stawki na każdy metr kwadratowy stoiska i do tego ktoś próbuje jeszcze dołożyć zyski z internetu, który w trzygwiazdkowym hotelu dostajemy za darmo.

Produkty Dragona, oprócz naszego stoiska, zostały też zaprezentowane na wystawie BEST NEW PRODUCT (czyli najlepszych, najbardziej innowacyjnych nowych produktów tej edycji targów) i to w aż 5 kategoriach:

 

  • Wędka: Dragon X-Treme 2.10m
  • Kołowrotek o stałej szpuli: Dragon Fishmaker II FD1130i
  • Multiplikator: Team Dragon H200iL
  • Kołowrotek muchowy: Team Dragon FX600
  • Plecionka: Dragon NanoCLEAR 8

 

Spośród innych polskich firm zaznaczyć należy również obecność Salmo, naszego partnera handlowego na rynku krajowym. Wielkie zainteresowanie wzbudził szczególnie nowy mini-Thrill, o długości 5 cm. Oprócz tego po raz pierwszy na targach zagranicznych zaprezentowane były modele Lil’Bug i Sparky Shad, które w najbliższych dniach powinny się pojawić na półkach sklepowych w Polsce.


----- Zapraszamy jeszcze na portal wedkuje.pl do obejrzenia filmu z naszego stoiska. Film TUTAJ.

TOP