Targi Wędkarskie „Rybomania”, Lublin, 29 - 30 listopada 2014 r.

W dniach 29 – 30 listopada odbyły się, po raz pierwszy w Lublinie, Targi Wędkarskie „Rybomania". Targi, które do tej pory kojarzone były z Poznaniem, zgromadziły ok. 80 wystawców: producentów, dystrybutorów i sklepy wędkarskie z całej Polski, a także tłumy wędkarzy. Ci ostatni dostrzegli szansę na uzupełnienie braków sprzętowych przed kolejnym sezonem oraz zapoznanie się z nowościami na 2015 rok.

Na Targach nie mogło zabraknąć również marki Dragon. Tym razem byliśmy gościem na stoisku sklepu wędkarskiego „Rybka” z Elizówki pod Lublinem, naszego długoletniego partnera handlowego. Na stoisku wszyscy zainteresowani mogli między innymi obejrzeć i także kupić: ręcznie wykonane wędziska z najwyższej półki HM-X i HM-G oraz zapoznać się z odświeżoną serią wędzisk Team Dragon. Dla zwiedzających dostępne były również niezwykle popularne serie wędzisk: Millenium, Express oraz Thytan. Jeżeli chodzi o pozostały asortyment, to wędkarze mogli zostać szczęśliwymi posiadaczami m.in. kołowrotków z serii Team Dragon i Maxima, a także młynków Ryobi (Design Fishing jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem kołowrotków Ryobi na terenie Polski). Na stoisku wszyscy wędkarze mieli również okazję porozmawiania z przedstawicielem naszej firmy oraz zapoznania się z nowinkami marki Dragon, a także firm: Okuma, Salmo, Ryobi, Mustad, Momoi i wielu innych.

Podsumowując, pierwszą edycję Targów Wędkarskich „Rybomania” w Lublinie można uznać za udaną. W ciągu dwóch dni wszyscy odwiedzający mieli dobrą okazję do zapoznania się z tym wszystkim, co branża wędkarska przygotowała dla nich na nadchodzący rok, a także do solidnego zaopatrzenia się w sprzęt na najbliższy, nieodległy już sezon. I przy okazji wyrażę życzenie, aby nadchodzący sezon uraczył nas dobrą pogodą i wieloma rekordowymi okazami ryb, łowionych przez wędkarzy we wszystkich polskich wodach. Do zobaczenia za rok.

Z wędkarskim pozdrowieniem
Tomasz Jaracz

TOP