SANDACZ Turawy 2018 - sandaczowe eldorado

W dniach 14-16 września 2018 r. na zbiorniku zaporowym Turawa odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Polski Teamów „SANDACZ Turawy 2018”.

Dragon miał zaszczyt być sponsorem strategicznym tych zawodów.
W piątek tj. 14 września odbył się oficjalny trening. Słynąca z ogromnej populacji sandaczy Turawa utwierdziła zawodników w przekonaniu, że aby walczyć o najwyższe lokaty trzeba łowić właśnie te ryby. Wczesnym popołudniem, przed oficjalny otwarciem, odbyła się prezentacja wędzisk firmy Dragon. Ogromne zainteresowanie tak znamienitego grona spinningistów utwierdza nas w przekonaniu, że firma Dragon podąża w dobrym kierunku.

Po dwóch dniach zmagań zaporówka Turawa okazała się być bardzo hojna dla zawodników. Ogółem złowiono 385 ryb, z czego dominującą rybą był sandacz - złowiono 183 szt. Pierwsze trzy teamy zostały nagrodzone przez firmę Dragon profesjonalnymi wędziskami spinningowymi z ukierunkowaniem łowienia z łodzi.
I miejsce zajęli gospodarze: Team Opole Syrenka - Spinner w składzie Wojciech Janik, Wojciech Dziwiński łowiąc 9 sandaczy.
II miejsce zdobyli Tomasz Barlik oraz Antoni Ochalik - 7 sandaczy.
Na III pozycji uplasowali się Janusz Panak oraz Dariusz Zgnilec, łowiąc 8 sandaczy i szczupaka.
Z naszych sponsorowanych teamów najwyższą lokatę podczas Sandacza Turawy 2018 zajął TEAM DRAGON Elspin Elbląg, kończąc zawody na wysokiej 8. lokacie. Należy nadmienić, że po trzech dwuturowych zawodach Grand Prix Polski Teamów ekipa z Elbląga jest liderem tej klasyfikacji, natomiast Team Dragon Opole zajmuje 3. miejsce.

TOP