Dni z Dragonem 2019 - Biała Podlaska

SPIS TREŚCI

01-02.03., SAS, Biała Podlaska

W dniach 1-2 marca odbył się kolejny pokaz nowości z cyklu „Dzień z Dragonem” na 2019 rok. Tym razem gościliśmy w Białej Podlaskiej w Centrum Handlowym „SAS”, znajdującym się na ulicy Sidorskiej 2 k. Miłośnicy sprzętu spod znaku Dragona mieli do dyspozycji dwa dni na zapoznanie się z nową ofertą przygotowaną przez firmę Design Fishing na 2019 rok. Zainteresowanie nowościami było bardzo duże, a dodatkową korzyścią dla wszystkich klientów, którzy w tym czasie zakupili produkty marek Dragon, Salmo, Ryobi, Mustad, Versus lub Mega Baits, była możliwość otrzymania atrakcyjnych rabatów oraz wzięcia udziału w losowaniu wartościowych nagród. 
W czasie prezentacji sporym zainteresowaniem cieszyły się nowe wędziska G.P. Concept, które skierowane są przede wszystkim dla łowców wielkich drapieżników, głównie szczupaków, na ciężkie przynęty. Kije charakteryzują się przede wszystkim mocnym blankiem, a przy tym smukłym i finezyjnym, zbudowanym w 100% z nanografitów. W skład serii wchodzą 2 modele castingowe o długości 1,98m i c.w. do 80g i 120 g oraz 6 modeli pod zwykły kołowrotek o długościach 2,28m i 2,44m i c.w. do 60g , 90g i 130g. 
Bardzo dużo pozytywnych opinii zebrała również nowa seria budżetowych wędzisk pod nazwą Express. W skład wchodzą wędziska w najbardziej popularnych w Polsce długościach i ciężarach wyrzutowych, w nowoczesnym dizajnie oraz bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie modele zostały zbudowane na blankach wykonanych z mat grafitowych jednego z najlepszych na świecie producentów – japońskiej firmy Toray.

Jeżeli chodzi o młynki Dragona to najbardziej wyczekiwany był nowy , flagowy Team Dragon o symbolu SL czyli Super Light. Wyprodukowany został prawie w całości z kompozytów węglowych C6 co mocno obniżyło wagę konstrukcji – najmniejszy model waży zaledwie 161g. Z pozostałych kołowrotków uwagę przykuwały przede wszystkim nowe modele cechujące się niezawodnością oraz atrakcyjną ceną. Do najpopularniejszych podczas DzD należały: Nano Power – spiningowy kołowrotek posiadający bardzo mocną przekładnię HEG; Silver Rider – nowoczesny kołowrotek zaprojektowany i polecany do wszystkich metod spinningowych oraz odległościowych.
 Wiele osób zainteresowanych było również nowymi, ośmiosplotowymi plecionkami, przygotowanymi przez Dragona na zbliżający się wielkimi krokami sezon spiningowy. W ofercie znalazły się między innymi: Street Fishing 8x Vision – plecionka w kolorze zielonym fluo, Silk Touch – plecionka w kolorach 'invisible' oraz zielonym fluo, wykonana w 100% z włókien HPPE oraz Combat 8x – plecionka w kolorze szarym, pokryta powłoką teflonową, która powoduje zwiększenie o 25% odporności na przecieranie.
 Podsumowując, pokaz był bardzo udany, na co duży wpływ miała spora frekwencja, a także świetna atmosfera zapewniona przez pracowników sklepu. Można więc śmiało zaprosić wszystkich sympatyków wędkarstwa za rok na kolejne "Dni z Dragonem" w Centrum Handlowym “SAS”.

Tomasz Jaracz

TOP