Dni z Dragonem 2019 - Warszawa

SPIS TREŚCI

29-30.03., Centrum Wędkarstwa, Warszawa

W dniach 29-30 marca odbył się kolejny pokaz nowości z cyklu „ Dzień z Dragonem”. Tym razem gościliśmy w Warszawie w Centrum Wędkarstwa , które mieści się na ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Jako że pogoda w tych dniach dopisała w sklepie zjawiło się spore grono wędkarzy chcących zobaczyć, a przy okazji również zaopatrzyć się w nowości, które firma Design Fishing przygotowała na 2019 rok.

 Podczas prezentacji największym zainteresowaniem cieszyła się seria wędzisk Dragona o nazwie Flash XC40P , w skład której wchodzi aż 51 modeli stworzonych dla wytrawnych łowców wszystkich gatunków ryb drapieżnych. Poza wspomnianymi wędziskami , małą furorę zrobiły kołowrotki spod znaku Team Dragona czyli model SL - „Super Light”. Głowne cechy tych młynków to niebanalny wygląd, karbonowa konstrukcja oraz bardzo mała waga kołowrotka – najmniejszy rozmiar waży tylko 161 gramów. Bardzo pochlebne opinie zebrały również najnowsze , ośmiosplotowe plecionki: R'N'S, Silk Touch oraz Combat.Wszystkie wykonane zostały z najlepszych dostępnych na rynku włókien, w najnowocześniejszej obecnie technologii wytwarzania plecionek spiningowych.

 Po raz kolejny Dni z Dragonem w Centrum Wędkarstwa można zaliczyć do bardzo udanych, tak więc nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich warszawskich wędkarzy na kolejną edycję w 2020 roku.

Tomasz Jaracz

TOP