Dni z Dragonem 2019 - Warszawa

SPIS TREŚCI

15-16.03., Sklep Wędkarski RAVEN, Warszawa

W dniach 15-16 marca gościliśmy w Warszawie, w sklepie wędkarskim Raven znajdującym się na ul. Wolskiej 44, gdzie odbyła się kolejna prezentacja nowości z cyklu "Dzień z Dragonem”. Miłośnicy sprzętu spod znaku Dragona mieli do dyspozycji 2 dni na zapoznanie się z nową ofertą przygotowaną przez firmę Design Fishing na nadchodzący sezon wędkarski. Zainteresowanie nowościami było duże, a dodatkową atrakcją dla klientów były liczne konkursy przygotowane na tą okazję wspólnie przez właściciela marki Dragon oraz managera i pracowników sklepu. Można było wygrać m.in. wędziska Pro Guide X oraz Flash, a także kołowrotki z najnowszej serii Team Dragona: SL.
 Podczas „Dni z Dragonem” sporym zainteresowaniem cieszyła się nowa seria wędzisk Flash. Wszystkie modele charakteryzują się przede wszystkim mocnymi blankami wyprodukowanymi w technologii Multi-Protection Layer dodatkowo zabezpieczonymi węglowym oplotem krzyżowym, a także niebanalnym designem, który sprawia, że wędziska wyglądają jak stworzone w renomowanej pracowni.

Bardzo dużo pozytywnych opinii zebrały również nowe kołowrotki marki Dragon oraz Mega Baits: Pro Guide CX – nowoczesne młynki o budowie hybrydowej , Nano Power – spiningowe kołowrotki do ciężkiej pracy, a także nowość do metody matchowej o nazwie Mega Baits CX Match 

Oprócz wymienionych wyżej nowości wzrok klientów przyciągały również nowe, ośmiosplotowe plecionki Dragona: Silk Touch – plecionki do metod spiningowych i castingowych, wytworzone z włokien HPPE, Combat 8x – plecionki pokryte powłoką teflonową , zwiększającą odporność na przecieranie się materiału oraz R'N'S – plecionki charakteryzujące się zerową rozciągliwością , cichą pracą na przelotkach, perfekcyjnie okrągłym przekrojem oraz bardzo atrakcyjną ceną detaliczną.
 Podsumowując, pokaz był bardzo udany, na co duży wpływ miała spora frekwencja, a także świetna atmosfera zapewniona przez managera oraz pracowników Ravena. Można więc śmiało zaprosić wszystkich wędkarzy spragnionych nowości Dragona za rok na kolejne "Dni z Dragonem" w sklepie wędkarskim Raven.

Tomasz Jaracz

TOP