DRAGON na VIII Zawodach Wędkarskich im.Jaremy Stępowskiego

W dniach 31 maja - 1 czerwca, w podolsztyńskim Łańsku po raz kolejny odbyły się spinningowe zawody aktorów. Organizatorem imprezy był Robert Czebotar, przy sędziowskiej pomocy Eli i Ryszarda Brzozowskich. Zawody miały charakter towarzyski, choć oczywiście nie obyło się bez zaciętej rywalizacji, nagród dla najlepszych, a także przypadków przysłowiowego "połamania kija".

Zawody składały się z dwóch tur. Każda z nich kończyła się tradycyjnie ważeniem i mierzeniem złowionych ryb, które następnie całe i zdrowe wypuszczano do jeziora. Pod koniec zsumowano wyniki obu tur, a nagrody rozdano o północy, w trakcie kończącej imprezę kolacji przy grillu . Zwycięzcą w najważniejszej kategorii, określanej jako "Aktorzy" został Krzysztof Banaszyk.

Nasza firma zaprezentowała serię swoich nowych produktów : wędzisk z serii HM80. Uczestnicy zawodów mieli możliwość przetestowania spinningów, a my odpowiadaliśmy na wiele pytań. Nowe modele z niesamowicie sztywnego i lekkiego grafitu, o wyjątkowo szybkiej akcji wzbudziły olbrzymie zainteresowanie. Do grona użytkowników wędzisk HM80 i HM62 dołączyli m.in.: Wiktor Zborowski, Jan Janga Tomaszewski, Magdalena Wójcik, Krzysztof Daukszewicz i Maciej Damięcki.

TOP