Nasze produkty

Jeśli potrzebujecie porady w kwestii sprzętu lub macie jakieś inne pytania do nas, zadawajcie je bez wahania! Możecie pisać do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pytać na naszym profilu na Facebooku. Postaramy się co jakiś czas odpowiadać na powtarzające się najczęściej zagadnienia  w formie krótkich filmów video.

 

G.P. Concept

Zapoznajcie się z nowymi wędziskami stworzonymi do dużych gum i woblerów - G.P. Concept. Takich wędzisk brakowało na rynku!

1:49

Fishmaker II

Sezon sandaczowy rozpoczęty, a my przedstawiamy Wam serię wędzisk, która idealnie nadaje się do połowu tych drapieżników. Mowa tutaj o wklejankach z serii Fishmaker II – świetnie wykończonych, czułych i lekkich wędziskach sandaczowo-okoniowych. Sami zobaczcie, jak się prezentują.

1:50

Sekrety zanęt DRAGON & MegaBaits, Odc. 1

Zapraszamy do obejrzenia nowej serii filmów o naszych zanętach. Dowiecie się, jakie są ich właściwości, jak i z czego powstają.

4:01

Kołowrotek MegaBaits Big Pit Carp

Prezentacja naszego nowego kołowrotka karpiowego.

1:26

Seria wędzisk DRAGON ProGuide X

ProGuideX już w sklepach! Przedstawiamy wam jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości na rok 2018, a mianowicie serię wędzisk ProGuide X, która jest już dostępna w sprzedaży!!!

1:33

Nasz sprzęt muchowy

W ofercie Dragona dostępne mamy również wędziska i akcesoria muchowe. Jeden z naszych handlowców - Krzysztof Feter - jest zapalonym muszkarzem i wspólnie z Panasee postanowił zaprezentować Wam ten sprzęt w akcji.

1:39

 
Prezentacja pudeł wędkarskich

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji pudeł Versus/Meiho.

4:27

 
TOP