Odpowiadamy na Wasze pytania. Poradnik.

Jeśli potrzebujecie porady w kwestii sprzętu lub macie jakieś inne pytania do nas, zadawajcie je bez wahania! Możecie pisać do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pytać na naszym profilu na Facebooku. Postaramy się co jakiś czas odpowiadać na powtarzające się najczęściej zagadnienia  w formie krótkich filmów video.

 

Jaka wędka do 200 zł? Seria Dragon Express

Jakość wędzisk z wyższej półki za rozsądną cenę. Krzysztof Schmid, członek Team Dragon Pro prezentuje Wam wędziska Dragon Express.

3:03

 
 
Jaki kołowrotek do 200 zł? Kołowrotki Dragon Guide FD

Znakomite kołowrotki w rozsądnej cenie i aż 5 lat gwarancji! Posłuchajcie co na ich temat ma do powiedzienia Krzysztof Schmid, członek Team Dragon PRO.

1:53

 
Poradnik: Zanęty Dragona, cz. 1

Patrycja Tykwinska, zawodniczka wielu zawodów rangi krajowej opowie wam o tym jak tworzymy zanęty a w następnych odcinkach opowie o swoich mieszankach i zdradzi parę sekretów!

3:38

 
Poradnik: Czym są systemiki i dozbrojki oraz jak je zbroić?

Zaprosiliśmy naszego teamowicza, zawodnika Spinningowego Grand Prix Polski Piotra Malickiego aby opowiedział wam o dozbrojkach i systemikach szczupakowych Dragona.

10:02

 
Poradnik: Jak zbroić główki wymienne?

Przy okazji ostatniej naszej produkcji wpadliśmy na pomysł, że przygotujemy dla was mały poradnik jak zbroić ciężarki wymienne Dragona. Miłego seansu!

5:23

 
Jakie wędzisko pod sandacza na rzece?

4:02

Pojemniki wodoodporne DRAGON

11:13

Pojemniki wodoodporne DRAGON

0:50

Pytajcie - będziemy odpowiadać.

0:39

TOP