Spotkania z Dragonem

Wędkowanie z Waldemarem Ptakiem

Rośnie rzesza zadowolonych użytkowników sprzętu Dragona. Coraz częściej świadomie sięgacie po tę markę - wiemy to z listów nadsyłanych do nas, jak i z licznych opinii sprzedawców w sklepach wędkarskich.

Nasz sprzęt został ściśle opracowany i dostosowany do połowu poszczególnymi technikami, jednak wielu z Was używa go na swój własny sposób, stosuje sobie tylko znane triki i sposoby przechytrzenia ryby. Zachęcamy Was do podzielenia się tą wiedzą, pokazania swoich umiejętności naszym pozostałym klientom i początkującym wędkarzom, a z pewnością wśród wielu z Was znajdują się nasi przyszli testerzy i korespondenci. Chcemy uczestniczyć w Waszym wędkowaniu w sposób bardziej interaktywny, dotychczas niepraktykowany przez firmy wędkarskie. Nasz wysłannik, Waldemar Ptak, fachowy wędkarz, fotograf i dziennikarz, spotka się z Wami na Waszym łowisku i przygotuje reportaż ze spotkania. Artykuł zostanie opublikowany na naszej stronie internetowej, a wybrane zdjęcia będą miały szansę ukazania się w corocznym katalogu handlowym, dzięki czemu będziecie mieć okazję pochwalenia się swoimi wynikami, podzielenia się swoją wiedzą i zademonstrowania różnych technik łowienia z wykorzystaniem sprzętu Dragona.

 

Zachęcamy Was do nadsyłania zaproszeń, w którym należy podać nazwę łowiska i własną ocenę jego rybostanu, datę i czas trwania spotkania, ilość osób mających wziąć udział w spotkaniu, podać nazwy używanego sprzętu wędkarskiego pochodzącego z oferty Design Fishing, charakter wędkowania (np. spinning, mucha, grunt denny, spławik, karpiarstwo, surf casting) oraz gatunki poławianych ryb. Dzięki tym informacjom będziemy mogli przygotować wędkarskie upominki dla Was.

Nie zapomnijcie podać podstawowych danych kontaktowych do osoby organizującej spotkanie, a więc: imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Po otrzymaniu zaproszenia przedstawiciel Dragona skontaktuje się z osobą zapraszającą celem omówienia szczegółów dotyczących spotkania. Adres do nadsyłania zgłoszeń:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do spotkań z Dragonem na Waszych własnych ulubionych łowiskach!

Firma Dragon zastrzega sobie prawo nieskorzystania z wybranych zaproszeń, na każde jednak bezzwłocznie odpowiemy pocztą elektroniczną.


Waldemar Ptak
; ceniony fotograf i wędkarz, a zarazem publicysta i autor artykułów instruktażowych publikowanych w prasie i w Internecie, w ilości blisko 500. Specjalizuje się w fotografii wędkarskiej, a ponadto jest specjalistą i testerem wędkarskim, redaktorem prowadzącym. Łowi praktycznie wszystkimi metodami i na dziesiątkach łowisk na terenie Polski – od Sanu aż po Bałtyk.

TOP