Dragon Mega Baits Combat Power Match 4,20

SPIS TREŚCI

Combat Power Match 4,20 m to nowoczesne rozwiązanie dla wędkarzy wymagających od swojego wędziska odległościowego trzech rzeczy – wygody użytkowania, mocy i designu dającego pazura.

Wiele wędek typu match na polskim rynku powstaje z ukierunkowaniem na jedno z trzech powyższych wymagań. Przez to wiele z nich posiadających np. dużą wytrzymałość jest niewygodnych w użytkowaniu z uwagi na ich duży ciężar. Team Dragon postarał się stworzyć wędzisko, które doceni zarówno doświadczony zawodnik jak i wędkarz amator. Każdy z nas mając zamiar zakupić nową odległościówkę czy też każdą inną wędkę zaczyna od wzięcia jej do ręki. Biorąc Power Match 4,20 m wędkarz z pewnością doceni specjalnie wyprofilowany dolnik pokryty przyjemnym w dotyku tworzywem. Przy długim, wyczynowym łowieniu lub szybkościowym odławianiu ryb jest to ważne, aby nie odczuć dyskomfortu związanego z odrętwiałą dłonią. Trójelementowa budowa wędki zadowoli wędkarzy ceniących sobie małą długość transportową.

Uchwyt na kołowrotek

Warto zwrócić uwagę na uchwyt kołowrotka. Część wędzisk typu match, z którymi pracowałem (jestem zawodnikiem, bardzo dużo wędkuję), miało taką wadę, że gniazdo kołowrotka samo się odkręcało przy używaniu wędziska mimo tzw. męskiego dokręcenia. Nakrętka i rowki prowadzące w uchwycie wędki od Dragona zostały zaprojektowane tak, by dobrze do siebie pasowały i nie było między tymi częściami szczeliny powodującej luz. Zdało to egzamin, ponieważ podczas testów nie zauważyłem tego typu wady.

Niespodzianki

Specyfikacja polskich łowisk wymusza na wędkarzu gotowość na każdą sytuację. Często dłubanie płotek przerywa branie mocarnego lina lub okazałego leszcza. Combat Power Match zapewnia nam hol i amortyzacje ryb do 6, może nawet 7 kilogramów, dzięki czemu jesteśmy gotowi na każdą sytuację.

TOP