Testerzy relacjonują

Wodoodporna torba, czyli niezbędnik spinningisty

Witam Was bardzo serdecznie w nowym roku i na wstępie chciałbym życzyć Wam, by ten przyszły sezon był dla Was jeszcze bardziej owocny! Dzisiaj przedstawię mój niezbędnik jeżeli chodzi o wyprawy zarówno piesze, jak i łódkowe – mowa o wodoodpornej torbie z materiału PVC.

Sama torba - jak już wspomniałem - jest z PVC, a więc jej waga w żadnym stopniu nie przeszkadza przy pieszych wędrówkach i chętnie zabieram ją na moje pstrągowe strumyki. Oczywiście największym jej atutem jest wodoodporność, a więc sprzęt który w niej nosimy jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne. W moim przypadku, oprócz przynęt, jest to bardzo często kamerka sportowa, powerbank, okablowanie czy też termos z herbatą i kanapki.

Sam produkt jest bardzo solidny i naprawdę wpada w oko, a udogodnienia w postaci uchwytu na wędki pozwalają nam zadbać o sprzęt, który nie musi obijać się na kamieniach czy taplać w błocie. Wewnątrz torby mamy półkę, czyli tzw. organizer, w którym mieszczą się przynęty oraz rzeczy, po które najczęściej sięgamy. Jest to bardzo wygodne, gdyż nie musimy za każdym razem odkładać wszystkiego do pudełek.

Właśnie rusza sezon pstrągowy. Jeżeli nie brodzicie i obławiacie miejscówki z brzegu, to ta torba sprawdzi się idealnie. Oprócz niej w asortymencie Dragona znajdziecie jeszcze mnóstwo innych wodoodpornych pojemników, a według mnie jest to totalny "must have" każdego spinningisty. Takie pojemniki to gwarancja bezpieczeństwa dla naszych dokumentów oraz elektroniki.Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.
!
Dawid Janecki