Testerzy relacjonują

Solidnie wykonana, pojemna i praktyczna, czyli torba na kulki z coolerem z serii DRAGON

Długo szukałem wszechstronnie pomocnej torby na szybkie popołudniowe wypady karpiowo - feederowe, a także na krótkie czasowo akcje z matchem lub bolonką, kiedy minimalizm ma wyjątkowo duże znaczenie.

Zawsze było jakieś "ale". Ta mocno za duża, ta zbyt mała, w tej nie mieszczą się pudełka z przyponami, a w tamtej - dla odmiany - było stanowczo za mało miejsca na pudełka z ulubionymi kulkami lub pelletem. W końcu, gdy byłem już umordowany przedłużającymi się poszukiwaniami, w moje ręce wreszcie trafiła, wzbudzająca ciekawość swym wyglądem, torba na kulki z coolerem firmy DRAGON.

Solidnie wykonana, wzmocniona w miejscach narażonych na uszkodzenia, obowiązkowo z paskiem na ramię. Na dodatkową uwagę zasługuje fakt wyposażenia jej w dużą komorę transportową, która profesjonalnie pełni funkcję coolera – tym samym solidnie zabezpieczając przynęty lub zanęty przed niekorzystnym wpływem temperatury otoczenia. Torba została wyprodukowana z atestowanego, nieprzemakalnego materiału, który gwarantuje ochronę bagażnika auta lub wnętrza namiotu przed przykrymi następstwami zabrudzenia np. dipem, boosterem lub mokrą zanętą.

Teraz, dysponując takim sprzętem transportowym, wszystkie potrzebne rzeczy do szybkiej, popołudniowej zasiadki pakuję bez problemu i zawsze jeszcze znajdzie się miejsce, gdybym musiał zabrać dodatkowe akcesoria.
Torba ma komorę z coolerem oraz dwie niezależne, wyciągane wkładki z komorami na różnego rodzaju przynęty i akcesoria. Mieści się tam wszystko: od igły i wiertła do kulek po termos, kanapki, latarkę i powerbank. W każdej z dwóch wyjmowanych wkładek jest dużo miejsca, które każdy użytkownik z pewnością umiejętnie zagospodaruje. Torbę – z dobrze znanym wędkarzom logotypem DRAGON - dodatkowo wyposażono w specjalną kieszeń zamykaną na zamek, w której bezpiecznie schowamy dokumenty wędkarskie czy też kluczyki do samochodu.

Tym wędkarzom, którzy cenią sobie walory użytkowe produktów, lubią mieć wszystko pod ręką - w dodatku wszystko uporządkowane - polecam tę torbę, z którą praktycznie nie rozstaję się od miesięcy. Z pewnością spełni ona oczekiwania zarówno tych doświadczonych wędkarzy, którzy już niejedną torbę sprawdzili w akcji, jak i początkujących adeptów łowienia ryb, którzy mają świetną okazję, aby rozpocząć swoją wędkarską przygodę z torbą wszechstronnie pomocną na każdym łowisku.

Przemek Fiślak

Carp Team MegaBaits Suchedniów

Opracowanie: Piotr Sitarski