Testerzy relacjonują

Wędkarska moda - nie tylko nad wodę!

Wędkarzowi do pełni szczęścia - oprócz sprzętu czy różnorodnych przynęt - potrzeba jedynie licznych brań i pięknych ryb w podbieraku. Każdy z nas ma swoją ulubioną markę wędkarską, co z chęcią prezentujemy nie tylko poprzez użytkowanie sprzętu i jego opiniowanie, ale również nosząc odzież w postaci koszulek, bluz czy czapeczek. To właśnie ona stanowi ciekawe zagadnienie, które z roku na rok zyskuje na sile, gdyż coraz więcej osób chce się w ten sposób utożsamiać z wędkarską bracią i lubi czuć komfortowo nad wodą. Czy zauważyliście już widoczną zmianę tym segmencie i jak zrobiło się nad wodą „kolorowo”?

Najciekawszą propozycją Dragona w mojej ocenie wśród koszulek z krótkim rękawem jest tegoroczna nowość z oferty, a mianowicie t-shirt oddychający w nowoczesnym kroju, z bardzo realistyczną grafiką przedstawiającą różne gatunki ryb drapieżnych i spokojnego żeru. Myślę, że każdy z nas ma swoją ulubioną rybę, w zależności od preferowanej metody połowu. Fani wędkarstwa spławikowego znajdą leszcza i lina lub karpia, a dla spinningistów przygotowano szczupaka, okonia, sandacza, pstrąga i suma. Szeroki przekrój rozmiarów od S do 4XL umożliwia dopasowanie koszulki idealnie skrojonej na miarę zarówno wędkarce jak i wędkarzowi, a także młodzieży.
Jeśli nie lubicie ciemnych kolorów, to w tej kolekcji znajdziecie koszulki białe z wymienionymi powyżej gatunkami ryb, które również na jasnym tle prezentują się doskonale!
Moją ulubioną rybą jest leszcz, więc bardzo szybko wybrałam ulubiony wzór dla siebie i pewnie łatwo zgadniecie, który. Latem dość często jeżdżę z feederem na karpie, a w upalne dni zdecydowanie przyjemniej nosi się jasne kolory, więc biała koszulka z karpiem znalazła u mnie również zastosowanie.

Oddychające koszulki to również seria czarnych T-shirtów z zamkiem z serii Hells Anglers z niską stójką z bardzo charakterystycznym dla Dragona wzorem rybnych szkielecików. Grafika sandacza i suma została wykonana w odcieniu brązowo-złotym, szczupak i karp w zieleni, a okoń w błękicie. Każda z nich jest niepowtarzalna i z dozą mroczności wynikającą z prezentacji nadruku. Krój nie tylko dla mężczyzn, polecam również wędkującym paniom. Koszulki dostępne w jednym kolorze materiału, w rozmiarach od S do 3XL.


Pełną ofertę odzieży wędkarskiej DRAGON, MegaBAITS, Flying Fisherman, RYOBI, BFC i CWC możesz pobrać i zobaczyć TUTAJ


Trzeci model to odświeżona wersja legendarnej koszulki zapoczątkowanej przez Dragona z hasłem "Złów i wypuść". Zmianie uległ design ryby, myślę, że zdecydowanie na korzyść, gdyż grafika jest bardziej realistyczna. Do wariantu oliwkowego dołączyła wersja czarna.

Wędkarstwo to dyscyplina sportu całoroczna, zatem na chłodniejsze dni proponuję bluzki z długim rękawem. W ostatnim czasie bardzo popularne są koszulki klubowe. Mając swoją ulubioną markę wędkarską przyjemnie jest utożsamiać się z logiem również na odzieży, co moim zdaniem jest przyjemnym dla oka dopełnieniem. Dragon od lat kojarzony jest z czerwienią, której nie mogło zabraknąć jako znaku rozpoznawczego dla członków ekipy Team Dragon. Są to bluzy bez wariantu imiennego, poza tym są identyczne jak u naszych klubowiczów. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli "smocza" rodzina będzie się rozrastać. MegaBaits to barwy pomarańczowo-żółte, dla wędkarzy gruntowych i spławikowców. Jako trzecia do oferty dołączyła bluzka w jasnoszarym kolorze z białym napisem DRAGON. Wszystkie trzy modele dostępne są w rozmiarach od S do 4XL.

W 2022 roku dołączyła do nas marka Flying Fisherman. Oczywiście nie mogę jej pominąć w tym miejscu, gdyż znajdziemy tu kolekcję bluz damskich oraz męskich, nie tylko dla muszkarzy. Model Women's Tee to bardzo długo wyczekiwana przeze mnie damska kolekcja taliowanych bluzek, a z uwagi na ich wzór śmiało mogę zaznaczyć, że nie tylko wędkarskich. Zakładam ją jako odzież sportową lub codzienną do pracy. Oprócz wspomnianego modelu znajdziecie również 8 innych wzorów w pastelowych odcieniach, zarówno z kapturem jak i bez.

Odzież wędkarska to już nie tylko odzież robocza nad wodę, którą można pobrudzić od zanęty, to już zdecydowanie coś więcej!

Patrycja Tykwinska
Team Dragon