Konkurs 20.000 fanów na FB

Regulamin konkursu z nagrodami z okazji osiągnięcia 20000 "lajków" na fanpage Facebook.

Konkurs zostanie ogłoszony po osiągnięciu 20000 polubień na fanpage DRAGON Fishing Equipment pod adresem internetowym https://www.facebook.com/firmadragonpl/
Nagrodami konkursowymi dla 3 zwycięzców są wędziska, w tym 2 spinningowe i jedno odległościowe, pozostające w ofercie Dragona:

  1. INVADER Jig 7 c.w. 1-7 g, dł.2,44 m
  2. INVADER Jig 7 c.w. 1-7 g, dł.2,28 m
  3. Mega Baits INSANITY Lite Match 15 c.w. dł. 3,90 m

Organizatorem konkursu jest Design Fishing, właściciel marki Dragon, z siedzibą ul. Szubińska 2, Kruszyn Krajeński, 86-005 Białe Błota.
Treść ogłoszenia konkursu, regulamin konkursu, opisy i zdjęcia nagród, nazwiska zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości na platformie internetowej Facebook w profilu DRAGON Fishing Equipment oraz na www.firmadragon.pl
W konkursie może wziąć udział osoba, która „polubiła” profil Facebook DRAGON Fishing Equipment.
W losowaniu nagród biorą udział zgłoszenia z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe. W zgłoszeniu, oprócz odpowiedzi należy zamieścić adres korespondencyjny, nr telefoniczny.

Losowania 3 zwycięzców, którym przydziela się nagrody w kolejności: spinning, spinning, odległościówka. Losowanie przeprowadzą Waldemar Ptak i Katarzyna Schmid. Po wylosowaniu zwycięzców Organizator zwróci się pocztą internetową do zwycięzców celem potwierdzenia uczestnictwa w konkursie i przekazanych danych adresowych. W przypadku braku potwierdzenia lub braku kontaktu ze zwycięzcą w terminie 2 dni roboczych po ogłoszeniu wyników nagrodę otrzymuje kolejna osoba wylosowana. W przypadku nieodebrania przesyłki kurierskiej z wygraną, Organizator powiadamia o tym fakcie zwycięzcę i po nawiązaniu kontaktu ustala sposób odebrania nagrody. Kolejne nieodebranie przesyłki powoduje anulowanie przyznania nagrody, po czym losowana jest kolejna osoba do obdarowania nagrodą.
W konkursie nie biorą udziału pracownicy organizatora konkursu Design Fishing.
Organizator zastrzega sobie prawo wycofania z konkursu w dowolnym momencie zgłoszenia oraz anulowania tytułu zwycięzcy, w którym dopatrzono się niespełniania wymogów. Zgłoszenie z odpowiedzią na pytanie konkursowe należy przysłać pocztą internetową e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem wiadomości: „Zgłoszenie konkursowe 20.000 lajków”.
Zgłoszenie można przysyłać do kalendarzowego końca trzeciego dnia od chwili ogłoszenia konkursu.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 4 dni roboczych po terminie zakończenia nadsyłania zgłoszeń do konkursu.
Osoba prowadząca i nadzorująca konkurs – Waldemar Ptak.
Korespondencję ws. konkursu należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem wiadomości: „W sprawie konkursu 20.000 lajków”.

TOP